SUPER LIGHT SAE 10W-40 stáčený

SUPER LIGHT SAE 10W-40 stáčený


90 Kč s DPH
Skladem - Ihned k expedici.
l

SUPER LIGHT SAE 10W-40 je motorový olej vhodný pro osobní automobily (benzín, diesel) s nebo bez turbodmychadla včetně vozidel s katalyzátory. Díky vysoce kvalitnímu základovému oleji a moderním přísadám umožňuje hladký, tichý a energeticky úsporný chod motorů. Zároveň se vyznačuje skvělými mazacími vlastnosmi a výbornou oxidační stabilitou - zamezuje ztrátám oleje odpařováním. Olej disponuje vynikajícími čistícími vlastnostmi, a tudíž nezanáší motor a udržuje písty v perfektní čistotě. Vysoká čistota motoru je zaručena i u motorů s turbodmychadlem a katalyzátory a při provozu za vyšších teplot.

VLASTNOSTI
Zajišťuje vynikající ochranu motoru proti opotřebení a proti korozi, zvýšená ochrana pístů a vačky, udržuje motor a písty v perfektní čistotě – ochrana proti tvorbě vysokoteplotních usazenin a nízkoteplotních kalů, poskytuje ochranu kalalyzátorům, odolný proti stárnutí a oxidaci, vyznačuje se vysokou viskozitní stabilitou a nízkou odparností oleje, prevence houstnutí oleje, perfektní stabilita olejového filmu i při vysokých provozních teplotách, vynikající čisticí a disperzní vlastnosti.

POUŽITÍ / APLIKACE
Přeplňované i nepřeplňované benzínové a dieselové motory osobních vozidel, také vhodný pro vozidla vybavené katalyzátory.

VISKOZITA
SAE 10W-40

SCHVÁLENÍ
API SN

SPECIFIKACE
ACEA A3/B4-16; MB 229.1; Renault RN 0700; API CF

DOPORUČENÍ
VW 501 01 / 505 00  

Parametry

Druh Motorové oleje
Viskozita SAE 10W-40
Značka vozu / Určení Hybridní vozy, Mercedes-Benz Group AG (Mercedes-Benz, Smart), Renault S.A. (Renault, Nissan, Dacia), Volkswagen Group (Audi, Lamborghini, Bentley, Bugatti, MAN, Scania, Seat, Škoda, Porsche, VW)
Výkonnostní třída ACEA A3/B4, API CF, API SN, MB-Approval 229.1, Renault RN 0700, VW 501 01, VW 505 00

Alternativní produkty1