AVISTA PULSE EVO 4 STROKE SAE 10W-50

AVISTA PULSE EVO 4 STROKE SAE 10W-50


od 184 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

AVISTA pulse EVO 4 STROKE SAE 10W-50 je vysoce výkonný motorový olej z řady AVISTA pulse EVO, určený pro moderní čtyřtaktní motocykly. Díky nejnovější generaci základových olejů HC-Synthesis-Technology a vysoce moderním přísadám je zajištěna perfektní ochrana motoru a maximální dlouhotrvající výkonnost oleje až do těch nejvyšších otáček a maximálního zatížení. Olej má vynikající vikozitní charakteristiky, odolává intenzivním mechanickým smykovým napětím v motoru, převodovce a olejem mazaných spojkách, díky čemuž si zachovává stabilní viskozitu po celou dobu jeho životnosti. Kromě vynikající ochrany proti opotřebení zajišťuje perfektní čistotu motoru a to i v místech, kde se nejčastěji vyskytují a tvoří usazeniny - drážky pístních kroužků, v olejových kanálech a chladiči oleje. Perfektní složení oleje zajišťuje vhodné mazání motoru i za extrémních podmínek. Je výbornou volbou pro mazání motorů motocyklů, chopperů, off-roadových a sportovních motocyklů. Speciálně doporučený pro motocykly vybavené katalyzátorem, ale i bez něj a pro motocykly s mokrou spojkou.

VLASTNOSTI
Vynikající ochrana proti opotřebení, vysoký viskozitní index, vysoká provozní viskozita, perfektní stabilita olejového filmu i při vysokých provozních teplotách, skvělé mazací schopnosti, výborná střihová stabilita, prodlužuje životnost motoru, perfektní antikorozní vlastnosti, udržuje motor v perfektní čistotě a zabraňuje tvorbě úsad, zajišťuje stálou čistotu pístu, olejových kanálků, drážek pístních kroužků, olejových chladičů.

POUŽITÍ / APLIKACE
Čtyřtaktní motory, choppery, silniční a sportovní motocykly, motocykly s mokrou spojkou s a nebo bez katalyzátoru, vzduchem nebo vodou chlazené motocykly, motocykly se samostatnými nebo integrovanými převodovkami.

KVALITA
EVO - HC-SYNTHESIS-TECHNOLOGY

VISKOZITA
SAE 10W-50

SPECIFIKACE
JASO MA-2

DOPORUČENÍ
API SN

Parametry

Viskozita SAE 10W-50
Výkonnostní třída API SN, JASO MA-2
Velikost balení 1L KANYSTR, 208L SUD, 850KG IBC
Kvalita EVO