AVISTA PACE EVO PD SAE 5W-40

AVISTA PACE EVO PD SAE 5W-40


Původní cena 207 Kč. Ušetříte 10% (20 Kč) od 187 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

AVISTA pace EVO PD SAE 5W-40 je celoroční motorový olej do osobních automobilů (benzín, diesel, hybrid) na bázi HC-SYNTHESIS-TECHNOLOGY se středně sníženým obsahem popela, fosforu a síry. Je vyroben ze základových olejů nejvyšší kvality s kombinací moderních zušlechťujících aditiv (detergentní a disperzní přísady, inhibitory oxidace a koroze atd.). Moderní koncept oleje účinně chrání motory včetně katalyzátorů a filtrů pevných částic. Udržuje vnitřní prostory motoru v perfektní čistotě. Vyvinut zejména pro vznětové motory vstřikovacích jednotek VW TDI.

VLASTNOSTI
Středně snížené množství SAPS, výborná čerpatelnost oleje při nízkých teplotách – skvělé vlastnosti při studených startech, zajišťuje vynikající ochranu motoru proti opotřebení a proti korozi, udržuje motor a písty v perfektní čistotě – ochrana proti tvorbě vysokoteplotních usazenin a nízkoteplotních kalů, poskytuje ochranu kalalyzátorům včetně filtrů pevných částic, odolný proti stárnutí, vyznačuje se vysokou viskozitní stabilitou a nízkou odparností oleje, snižuje pasivní odpor motoru – úspora pohonných hmot, nízké emise výfukových plynů, snižuje opotřebení, perfektní stabilita olejového filmu i při vysokých provozních teplotách, umožňuje využít maximální výměnné lhůty doporučené výrobci motoru.

POUŽITÍ / APLIKACE
Přeplňované i nepřeplňované zážehové a vznětové motory osobních a dodávkových vozidel, vhodný pro hybridní automobily, speciálně vyvinut pro koncernová vozidla TDI (PD, čerpadlo –tryska), velmi efektivní při nízkých provozních teplotách a při požadavku na úsporu paliva, vhodný pro motory používající palivo LPG, CNG, také vhodný pro vozidla vybavené EGR ventily, katalyzátory a filtry pevných částic DPF.

KVALITA
EVO - HC-SYNTHESIS-TECHNOLOGY

VISKOZITA
SAE 5W-40

SCHVÁLENÍ
MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31; VW 505 00 / 505 01

SPECIFIKACE
API SN; ACEA C3

Parametry

Viskozita SAE 5W-40
Značka vozu / Určení Hybridní vozy, Mercedes-Benz Group AG (Mercedes-Benz, Smart), Volkswagen Group (Audi, Lamborghini, Bentley, Bugatti, MAN, Scania, Seat, Škoda, Porsche, VW)
Výkonnostní třída ACEA C3, API SN, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, VW 505 00, VW 505 01
Velikost balení 1L KANYSTR, 5L KANYSTR, 20L KANYSTR, 60L SUD, 208L SUD, 850KG IBC
Kvalita EVO

Příslušenství3

Alternativní produkty5