AVISTA GREASE FF

AVISTA GREASE FF


od 3 355 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

AVISTA GREASE FF je polotekuté/tekuté plastické mazivo na bázi vysoce rafinovaného minerálního oleje a lithiového zpěvňovadla (Li-12-Hydroxystearát). Vyznačuje se vysokou přilnavostí, výbornou odolností proti vodě, vysokou teplotní odolností, zvýšenou schopností absorbovat tlak a vynikající čerpatelností i v extrémně chladném počasí. Díky obsaženým EP přísadám je zajištěn vysoký výkon a zvýšená nosnost maziva. Je vhodný pro uzavřené převody a centrální mazací systémy užitkových vozidel, zemědělských a stavebních strojů, venkovní aplikace a dlouhé kabelové trasy. Mazivo je polotekuté až tekuté konzistence - třída NLGI 00/000 a teplotní rozsah použití maziva je od -50°C do +120°C.

VLASTNOSTI
Vysoká odolnost vůči oxidaci a stárnutí, vynikající odolnost proti vodě, vynikající ochrana proti korozi, zvýšená nosnost - výborně snáší zatížení a absorbuje tlak, výborná přilnavost, mimořádná čerpatelnost za nízkých teplot, vytváří souvislý mazací film a zabraňuje předčasnému opotřebení. 

POUŽITÍ / APLIKACE
Aplikace pro normální teploty - od -50 °C do +120 °C, uzavřené převody, centrální mazací systémy.
Stavební průmysl - centrální mazací systémy - NLGI 00/000
Zemědělské stroje - centrální mazací systémy - NLGI 00/000
Osobní, užitková, nákladní vozidla - centrální mazací systémy - NLGI 00/000
Průmysl - široký rozsah použití

KVALITA
SOURCE - ADVANCED FORMULA 

VISKOZITA
NLGI 00/000, třída konzistence 00/000, polotekutá/tekutá

DOPORUČENÍ
Daimler-Benz (264)
MAN (283 Li - P00) - pro použití v centrálních mazacích systémech nákladních vozů
DIN 51502: GP 00/000 K-50

Parametry

Viskozita NLGI 00/000
Výkonnostní třída GP 00/000 K-50
Značka vozu / Určení AGCO, Allison Transmission, CLASS, CNH Industrial - Case New Holland, Case Corporation, Caterpillar, Cummins, DAF Trucks, Daimler Truck, Deere & Company - John Deere, Detroit Diesel Corporation, Deutz - Fahr, Deutz AG, Ford Motor Company, Ford Trucks, IVECO, Komatsu, Kubota, Landini SpA, Liebherr, MAN SE, MTU Friedrichshafen GmbH, Mack Trucks, Massey Ferguson, Mercedes-Benz Group AG (Mercedes-Benz, Smart), Mercedes-Benz Trucks, Renault Trucks, S.A.M.E Tractors, Scania AB, Volvo Trucks
Velikost balení 15KG KBELÍK, 25KG KBELÍK
Kvalita SOURCE