PŘÍBĚH ZNAČKY AVISTA

Značka AVISTA je součástí AVISTA OIL, korporátní skupiny s udržitelným obchodním modelem. Výroba maziv je pilířem obchodního modelu a pilířem celého řetězce přidané hodnoty v rámci AVISTA OIL. Od uvedení výroby maziv do provozu v roce 1951 se maziva AVISTA vyrábějí v závodě Dollbergen. Vždy v nejvyšší kvalitě a vždy Made in Germany. Jako korporátní skupina působí na mezinárodní úrovni v různých segmentech.

Zkušenosti, kvalita a spolehlivost – vyrobeno v Německu

Již více jak 60 let, AVISTA OIL Deutschland GmbH vyrábí vysoce kvalitní a prémiová maziva. Do roku 2019 pod obchodními značkami PENNASOL a MOTORGOLD. AVISTA jsou špičková maziva se skvělým poměrem cena/výkon pro obchodníky s oleji, průmyslové podniky a výrobní závody. Díky tomu jsou dodávána do více jak 40 zemí v EU i mimo evropskou unii.

Všestrannost pro veškeré využití

Maziva značky AVISTA jsou všestranná se širokým způsobem využití. V současné době je vyráběno a plněno více jak 200 produktů – od motorových olejů, převodových, dvoutaktních a olejů pro zemědělskou techniku + hydraulické a průmyslové oleje. Značková maziva AVISTA byla schválena pro užití s ohledem na specifické požadavky automobilových a průmyslových výrobců. Široká škála maziv dále nabízí řezná maziva pro optimální technologická řešení. Kompletní katalog produktů zde. Maziva AVISTA si udržují vysokou úroveň bezpečnosti a kvality. Neustálý monitoring, know-how z více jak 60ti letého vývoje a výzkumu, zkušenosti z rafinerie, spolupráce se zákazníky a dodavateli, mohou garantovat moderní a vysoce kvalitní maziva i rozsáhlou podporu …. – Made in Germany.


Proč vybrat maziva značky AVISTA?

  • Pro výrobu olejů značky AVISTA jsou vždy použity základové oleje a aditiva v nejvyšší možné kvalitě od renomovaných dodavatelů, což zajišťuje maximální přínos a poskytuje stabilní kvalitu.
  • Kompletní vývoj, vyroba a zpracování ve vlastní německé rafinerii AVISTA OIL Deutschland GmbH (garantujeme tedy jasný původ a kvalitu nabízeného sortimentu).
  • Prémiová kvalita a čistota díky nejmodernější technologii – neustálá kontrola standardů výroby ve vlastní laboratoři.
  • Široký sortiment standardních i nestandardních olejů.
  • Úzká spolupráce s předními výrobci vozidel, strojů a zařízení.
  • AVISTA se úspěšně prodává ve více než 40ti zemích světa v EU i mimo evropskou unii.
  • Přestože oleje AVISTA patří k tomu nejlepšímu co lze na trhu koupit, jsou za velice férovou cenu.

TŘI ÚROVNĚ KVALITY - VŽDY TA NEJLEPŠÍ VOLBA

Oleje a maziva AVISTA jsou k dispozici ve třech různých kvalitativních úrovních. Vždy však v prémiové kvalitě a obsahující všechny potřebné komponenty mazání - vždy maximálně optimalizované pro příslušnou aplikaci.

SOURCE - Základní řada nabízí vše, co od maziva potřebujete. Vždy spolehlivé a s garancí MADE IN GERMANY!

EVO - Chcete něco více? Pak zvolte úroveň AVISTA EVO! Vysoce kvalitní, spolehlivé a přitom za skvělou cenu! Výkonnostní řada EVO vyhoví všem požadavkům.

EVO PRIME - Chcete něco speciálního? Pak zvolte výkonnostní úroveň AVISTA EVO PRIME! Nejpokročilejší vývoj, speciální kompozice, exkluzivní produkt. EVO PRIME je nejlepší odpovědí na maximální požadavky a ty nejnáročnější aplikace.

Zaměřujeme se na kvalitu a spolehlivost!

Dále udržujeme vysoký standart pro naše marketingové aktivity. Atraktivní a moderní obaly, firemní komunikace, prezentace a cílená podpora pro naše prodejní partnery, jsou pilíře naší silné značky.

Neustále vyvíjíme inteligentní a efektivní řešení, která pomáhají prodeji produktů. Toto je velmi ceněno jak našimi partnery, tak i jejich zákazníky.

Trh s mazivy se mění. Technický vývoj se řídí požadavky našich zákazníků, na které reagujeme při vývoji a prodeji produktů. Tímto způsobem neustále udržujeme vysoký standard kvality. Naším cílem je co nejlépe vyhovět požadavkům našich zákazníků na dokonalou rovnováhu vysoké kvality, rozumné ceny a služeb, založených na partnerství. Zaměřujeme se na silné stránky našich produktů a ty následně udržujeme. Jsme poháněni vášní pro naše produkty a služby. V dalším vývoji našich produktů zůstáváme agilní. 

Úspěch značky AVISTA není založen pouze na kvalitě a spolehlivosti samotných produktů, ale samozřejmě i na zkušenostech a kompetencích produkčního týmu. Ten je zajištěn podporou pracovníků v terénu a kancelářích, kde dokážou zaručit, že naši zákazníci dostanou vždy ty nejlepší rady a tipy, závislé na jejich individuálních přáních.