A.P. & P spol. s r. o.

Společnost A.P.&P. spol. s r. o. byla založena v roce 1995 a v současném sortimentu působí na českém trhu více než 20 let, a to hlavně díky férovému jednání a naší schopnosti vyhovět požadavkům našich zákazníků. Od počátku sídlí v Kladně, v areálu bývalé huti Poldi – Koněv, kde je administrativní i technické zázemí. Další firemní pobočka se nachází v Pardubicích, kde se přimárně věnují OOPP.

Naše firma, v zastoupení německého výrobce AVISTA OIL Deutschland GmbH, dováží a obchoduje na trhu v České a Slovenské republice s mazacími oleji, vyráběné podle nejnovějších technologií a osvědčené na trzích Evropské unie. S právem užívání označení "MADE IN GERMANY", prodávané pod obchodní značkou AVISTA OIL - dříve  pod obchodmíni značkami PENNASOL a MOTORGOLD.

Sortiment olejů AVISTA reprezentuje vysoký stupeň kvality a bezpečnosti při optimálním použití pro různé aplikace. Oleje AVISTA splňují kvalitativní požadavky norem ACEA a API, dále jsou schváleny předními výrobci vozidel, stavebních a zemědělských strojů. Oleje jsou dodávány v jakémkoliv objemu v atraktivním balení, které reprezentují dnešní trendy.

Společnost A.P. & P. s.r.o. zavedla a používá systém managementu jakosti v oboru „Velkoobchod / maloobchod v oblasti olejů, maziv, OOPP a dalšího průmyslového zboží“ dle normy EN ISO 9001:2015, registrační číslo certifikátu: TCB 14/08/19328.

Dále A.P. & P. s.r.o. zavedla a používá systém enviromentálního managementu v oboru „Velkoobchod / maloobchod v oblasti olejů, maziv, OOPP a dalšího průmyslového zboží“ dle normy EN ISO 14001:2015, registrační číslo certifikátu: TCB 14/08/114147.

Dále je A.P. & P. s.r.o. zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem F00140433.

Obchodní nabídky prezentujeme i osobně a na základě jednání s Vámi jsme schopni nabídnout odpovídající, vzájemně výhodné, obchodní podmínky. Kromě jiných služeb nabízíme bezplatné poradenství a technickou pomoc v oblasti aplikace maziv.

Děkujeme za Váš zájem.